1C:Enterprise Yazılım Geliştirme Platformu

İş otomasyonları için yazılım geliştirmede en üstün platform ve Geleneksel programlama dillerinden 3 kat daha hızlı bir şekilde, Bulut ve mobil üzerinde kullanıma hazır, esnek iş uygulamaları oluşturun.

Neden 1C:Enterprise Platformu tercih etmeliyim?

İş uygulamaları geliştirme süreci zordur; belli başlı yetkinlikler ve sektöre özel deneyim olmadan olmaz, ayrıca çok zaman alabilir. Süreç otomasyonu ile ilgili bir uygulama oluşturmak için C++, JAVA ve C# gibi üçten fazla yazılım geliştirme dilini kullanabiliyor olmanız gerekir. Genel amaçlı programlama dilleri hiçbir iş nesnesini önceden hazırlanmış olarak sunamaz, sıfırdan başlamak durumunda kalırsınız.

Bu durumda, yazılımınızın Bulut’a veya mobil ortama taşınması, uygulamanın yeni sürümlerinin diğer programlama dilleri kullanılarak sıfırdan kodlanmasını gerektirecektir. 1C:Enterprise platformu, ek programlama araçlarına gerek kalmadan tek bir sistem üzerinden böyle bir ölçeklendirmeye olanak sağlar.

1C: Enterprise platformu, özelleştirilebilir iş otomasyonları yazılımı geliştirirken ve esnek çoklu platformlar oluştururken, süreçteki zorlukları minimize eden oldukça hızlı bir sistemdir.

Özellikler

1C: Enterprise ile çalışırken, yazılımınızı farklı platformlara taşımanıza gerek yoktur. Yazılımınız tamamlandığında, her yerde çalışır:

Windows, macOS, Linux, Android ve iOS için Yerel İstemcilerde

Tüm tarayıcılar için Web İstemcilerde

Windows ve Linux için Sunucularda

1C: Enterprise platformu aynı zamanda birden fazla Veritabanı Yönetim Sistemi çözümü ile de uyumludur:

Geleneksel geliştirme araçlarıyla oluşturulmuş düzenli çalışan uygulamalar, kullanıcı sayısı önemli ölçüde arttığında çoğu zaman tamamen yeni bir tasarım ve yeniden programlama gerektirir. 1C: Enterprise platformu ile oluşturulan uygulamalar, herhangi bir sayıda eşzamanlı kullanıcıya hizmet verecek şekilde otomatik olarak ölçeklenir.

Herhangi bir güncelleme söz konusu olduğunda, Platform yük dengelemesi yapan sunucular kümesini uygulamayı durdurmadan destekler.

Öne Çıkan Özellikler

Platformlar arası Kodlama
Kullanıma hazır Kod Şablonları
Kullanım kolaylığı
Özelleştirilebilir UI
Güvenli Erişim Kontrolü
Sezgisel Programlama

1C Türkiye İş Ortağı Vericom

1,5 milyon’dan fazla şirkete iş süreci otomasyonu için ölçeklenebilir ve esnek teknolojiler sağlayan ve yazılım geliştirmede Doğu Avrupa'nın lideri olan “1C Company” nin Türkiye Partneri Vericom olarak misyonumuz, bu teknolojik uzmanlığı Türkiye pazarına kazandırmak ve büyük veya küçük tüm işletmelerde dijital dönüşümü kolaylaştırmaktır.

İhtiyacınız olan yazılım çözümleri için bize ulaşın

Talebinizi aşağıdaki telefon numarasından veya iletişim formundan bize ulaştırabilirsiniz.

+90 212 706 11 40 İLETİŞİM FORMU