CRM Çözümleri

Müşteri ve Satış verilerinizi daha etkin kullanmayı sağlayan CRM uygulamaları yaptığınız yatırımların kazanca dönüşmesini sağlar.

Kurumsal CRM Çözümü

Ürün ve hizmetlerinizin hedefine ulaşması, müşterinizle kurduğunuz ilişkinin başarısıyla doğrudan ilgilidir. Müşterisini yakından tanıyan kurumlar bu yüzden çok daha avantajlıdır. Vericom, ileri teknolojiyle tasarladığı CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) uygulaması sayesinde kurumları hedeflerine ulaştırmada rakiplerinden daha önde kılmaktadır.

Müşteri İlişkileri Yönetimi alanında uzman ve deneyimli bir şirket olan Vericom, ön analizden ihtiyaç tanımlamaya, çözümün uyarlanmasından servis hizmetlerine kadar her aşamada CRM yapılanmasına rehberlik eder. Kurumlar, müşterileriyle kurdukları ilişkileri doğru yöneterek, buradan elde edilen veriyi iş süreçlerinin iyileştirilmesine veya yeni ürünlerin, hizmetlerin şekillenmesine yardımcı olacak şekilde kullanır.

Avantajları:

  • Kişi ve personellerden bağımsız kalıcı bir satış ve müşteri ilişkileri yönetim sistemi
  • Müşteri memnuniyeti
  • Her adımda müşteriyi bilgilendirme özelliği
  • Kolay ve Hızlı entegrasyon
  • Kaynak ve zaman tasarrufu
  • Destek ve yerinde eğitim hizmetleri

Vericom CRM Çözümleri

Biliyoruz! Geliştirilmesi uzun yıllar sürmüş ve hala geliştirilmeye devam eden hazır paket uygulamalar şirketiniz için tam anlamıyla süreçlerinizi karşılamıyor ya da kapsamları isteklerinizin çok daha fazlasına sahip.

Bu sebeple 3. Platformlardan bağımsız çözüm anlayışına sahip Vericom, kurumunuzun ihtiyacına en uygun çözümleri sunuyor. CRM konusunda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek en yetkin çözüm ortağınız oluyor.

Satış, Pazarlama, Müşteri ilişkileri ve destek süreçlerinize ilişkin taleplerinizi yerinde doğrudan ilgili ekipleriniz ile analiz ediyor ve isteklerinize en uygun çözümleri geliştiriyoruz.

İhtiyacınız olan yazılım çözümleri için bize ulaşın

Talebinizi aşağıdaki telefon numarasından veya iletişim formundan bize ulaştırabilirsiniz.

+90 212 706 11 40 İLETİŞİM FORMU